EURO – CAPITAL Doradztwo Gospodarcze jest firmą doradczo – szkoleniową specjalizującą się w pozyskiwaniu środków finansowych z zewnętrznych źródeł (głównie funduszy UE). Funkcjonujemy na rynku od listopada 2009 roku.

Tworzymy kompetentny zespół o szerokim doświadczeniu i wiedzy uzyskanych w trakcie licznych, realizowanych wspólnie zadań - pozyskiwania środków finansowych oraz zarządzania i rozliczania projektów. W połączeniu stanowimy grupę ludzi o szerokich horyzontach, zróżnicowanych doświadczeniach i spojrzeniach na potrzeby naszych klientów. Dzięki temu podejmujemy się realizacji szerokiego spektrum pomysłów naszych klientów a każde, nawet niekonwencjonalne przedsięwzięcie stanowi dla nas wyzwanie.

W realizacji naszych projektów współpracujemy z najlepszymi firmami szkoleniowymi i doradczymi w regionie i Polsce. Wychodzimy z założenia, iż jednocząc potencjał i doświadczenie własne i naszych Partnerów jesteśmy w stanie zrealizować zadania nieosiągalne dla każdej z organizacji osobno.

Nasza ofertę kierujemy do klientów z sektora prywatnego, publicznego i pozarządowego. Pomagamy skutecznie aplikować o środki z Unii Europejskiej na realizację przedsięwzięć szkoleniowych, doradczych i inwestycyjnych. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów prowadzimy również szkolenia zamknięte i doradztwo indywidualne w szeroko pojętym zakresie funduszy UE. Nasze usługi zawsze zorientowane są na wymierny rezultat oraz osiągnięcie założonych celów.

tel./fax +48 91 422 11 12

biuro@eurocapitaldotacje.pl

 
EURO CAPITAL - DORADZTWO GOSPODARCZE © 2016