O firmie

EURO CAPITAL DORADZTWO GOSPODARCZE to istniejąca od 2009 roku organizacja doradczo – szkoleniowa, skutecznie pozyskującą środki finansowe ze źródeł zewnętrznych (głównie funduszy UE).

Wspólnie stanowimy grupę ludzi o szerokich horyzontach, zróżnicowanym doświadczeniu i otwartym spojrzeniu na potrzeby naszych klientów. Dzięki temu, z pasją i ciekawością podejmujemy się realizacji, także tych niekonwencjonalnych pomysłów.

Realizując projekty, współpracujemy z najlepszymi firmami szkoleniowymi i doradczymi w regionie i Polsce. Wychodzimy z założenia, iż jednocząc siły oraz doświadczenie własne i naszych Partnerów jesteśmy w stanie zrealizować zadania nieosiągalne dla każdej z organizacji osobno. Nastawiona na osiągniecie celu współpraca, jak dotąd owocowała sukcesami.

Nasza ofertę kierujemy do klientów z sektora prywatnego, publicznego i pozarządowego. Jesteśmy skuteczni w pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej na realizację przedsięwzięć szkoleniowych, doradczych i badawczo-rozwojowych. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów prowadzimy również szkolenia i doradztwo w szeroko pojętym zakresie funduszy UE.